KONST / Litografier / Serigrafi 11402016
nr 1140 2016
Björn Wiinblad
(1918-2006), Danmark
Serigrafi, Björn Wiinblad (1918-2006), "Vanitas", 80x116
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:07:11
27/10 12:10:04
Björn Wiinblad
Läs mer om Björn Wiinblad